4 Lutego Otwarcie Klubu Dla Mam i Dzieci W Hotelu Mercure W Cieszynie

4 lutego będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie w Cieszynie. Hotel Mercure otwiera swój pierwszy Klub dla Mam i Dzieci. Klub jest przeznaczony dla rodziców i ich pociech, którzy chcą aktywnie spędzić czas i nawiązać nowe znajomości.

Klub obejmuje szeroki zakres usług, zaczynając od zorganizowanych warsztatów dla dzieci oraz licznych zajęć dla rodziców, skończywszy na bezpłatnym poradnictwie psychologicznym i prawnym. Poza tym, będzie miejsce do spotkań i dyskusji, a także miejsce do relaksu i medytacji.

Hotel przygotował dla swoich gości wyjątkowo atrakcyjny program otwarcia. Organizatorzy zapowiedzieli niespodzianki, konkursy, gry i tańce. Oprócz tego, każda mama będzie mogła skorzystać ze specjalnych promocji na masaże oraz specjalne oferty na usługi gastronomiczne w hotelu.

4 lutego będzie doskonała okazja do dostarczenia swojemu dziecku wyjątkowych wrażeń oraz poznania nowych osób – łatwo, szybko i bezpiecznie! Zachęcamy rodziców do odwiedzenia Klubu Mam i Dzieci i skorzystania z wszystkich atrakcji, jakie przygotował dla nich Hotel Mercure.

4 lutego otwiera się nowy klub dla mam i dzieci w Hotelu Mercure. W atrakcyjnym otoczeniu górskich Beskidów i dawnych śladów przeszłości, młodzi i starsi będą mogli skorzystać z bogatej oferty atrakcji.

Hotel Mercure w Cieszynie szczyci się swoim specjalnym programem na dla rodzin z dziećmi. Nowo otwarty klub zapewnia mamom opiekę nad dziećmi, możliwość relaksowania się w saunie, spa, salonie pielęgnacyjnym, sali gier oraz placu zabaw.

Klub oferuje szeroki wybór aktywności. Można tu zaszyć się na chwilę i poczytać książkę lub oddać się sielankowym rozrywkom. Można skorzystać też przed meczem piłki nożnej lub basenem strzelectwa czy jazda na rajdach quadowych po okolicznym lesie.

Jeśli chodzi o sam Hotel to oferuje on nowoczesne pokoje i apartamenty, doskonale wyposażoną restaurację oraz dodatkowe usługi. Dodatkowym atutem jest bliskość centrów handlowych i atrakcji turystycznych okolic Cieszyna. Goście mają również możliwość skorzystania z bezpłatnego parking, sezonowych łodzi motorowych oraz apartamentów typu studio.

Hotel Mercure to miejsce do spędzenia czasu ze swoimi maluchami i innymi rodzinami w wygodnym otoczeniu. O cudowne wojaże poprzez magiczną historię tego regionu możesz dowiedzieć się więcej rezerwując wizytę na klub online lub telefonicznie. Do zobaczenia 4 lutego!

4 lutego otwarty został klub dla mam i dzieci w Mercure Hotel Cieszyn. Przy okazji imprezy przygotowano szeroką gamę atrakcji. Mogliśmy skorzystać z wystaw specjalnie przygotowanych dla rodzin oraz innych formow aktywności dla mam i dzieci.

Do dyspozycji gości była posezonowe sala, gdzie można było poznać nowe inicjatywy dla rodzin, promujące rozmaite aktywności z rodzicami i dziećmi. Sala ta wyposażona była również w gry edukacyjne, meble do placu zabaw oraz trampoline.

Uczestnicy klubu mogli skorzystać także z bezpłatnych warsztatów dotyczących techniki tworzenia obrazów i malowania na szkle. Zorganizowano również kilka konkursów dla maluchów, a także atrakcje specjalne w postaci malowania buziek i tworzenia biletów.

Organizatorzy zapewnili też profesjonalny catering dla mam, ojców i dzieci. Oferta obejmowała tradycyjne obiady oraz desery i owoce. Dodatkowym bonusem był pokaz iluzji magicznych, które dały szansę małym gościom na udział w magii!

Wprowadzenie obiektu dla mam i dzieci do Mercure Hotel Cieszyn cieszy się dużym powodzeniem i sprawia, że rodziny mogą cieszyć się czasem spędzonym wspólnie.

Related Post